Axel Olson litografi

100065

OLSON, Axel (1899-1986): Surrealistisk komposition med trädstam, signerad Axel Olson, 53/75, färglitografi, 31,5x23,5

Axel Olson litografi
Budhistorik (7 bud)
13570
700
12676
650
11976
600
11840
550
11191
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 83 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer