Axel Olson litografi

100065

OLSON, Axel (1899-1986): Surrealistisk komposition med trädstam, signerad Axel Olson, 53/75, färglitografi, 31,5x23,5

Axel Olson litografi
Budhistorik (7 bud)
13570
700
12676
650
11976
600
11840
550
11191
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.