Björn Jonson litografi

100064

JONSON, Björn (1903-1991): Gårdsliv, signerad Björn Jonson, litografi i 25 ex, 35,5x50

Björn Jonson litografi

Budhistorik (5 bud)
12173
450
11771
12172
11771
7802

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.