Björn Jonson litografi

100062

JONSON, Björn (1903-1991): "Judekyrkogården", signerad Björn Jonson, litografi, 51x35

Björn Jonson litografi
Budhistorik (1 bud)

6486
2011-08-25 14:40:52

2011-09-05 kl 17:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.