Björn Jonson litografi

100062

JONSON, Björn (1903-1991): "Judekyrkogården", signerad Björn Jonson, litografi, 51x35

Björn Jonson litografi
Budhistorik (1 bud)

6486
2011-08-25 14:40:52

2011-09-05 kl 17:44
Slutpris SEK:
31 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer