Alfons Sven oljemålning

100058

ALFONS, Sven (1918-1996): Komposition med get, signerad, olja på duk, 92x65

Konst, Måleri

Alfons Sven oljemålning

Budhistorik (7 bud)
11083
8 000
11082
7 600
8592
6896
6422
550

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.