Axel Fridell, etsning

100056

FRIDELL, Axel (1894-1935): "Tiggaren", blindstämplad Axel Fridell, torrnål, 10x7,5, Haskell 363, dedikation från konstnärens fader 1945

Axel Fridell, etsning
Budhistorik (27 bud)
13623
4 200
13621
13611
3 800
13619
3 800
13611
3 600

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.