Axel Fridell, etsning

100056

FRIDELL, Axel (1894-1935): "Tiggaren", blindstämplad Axel Fridell, torrnål, 10x7,5, Haskell 363, dedikation från konstnärens fader 1945

Axel Fridell, etsning
Budhistorik (27 bud)
13623
4 200
13621
13611
3 800
13619
3 800
13611
3 600

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer