Laila Prytz oljemålning

100055

PRYTZ, Laila (född 1907): "Staden", signerad a tergo Laila Prytz, olja på duk, 130x161

bubblig duk

Konst, Måleri

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (26 bud)
12101
8 000
12098
7 800
12091
7 600
12093
7 600
12091
7 400

Slutpris SEK:
8 000
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer