Laila Prytz oljemålning

100055

PRYTZ, Laila (född 1907): "Staden", signerad a tergo Laila Prytz, olja på duk, 130x161

bubblig duk

Konst, Måleri

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (26 bud)
12101
8 000
12098
7 800
12091
7 600
12093
7 600
12091
7 400

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.