Kurt Carendi oljemålning

100054

CARENDI, Kurt ( 1905-1971): Liten pojke, signerad Carendi, olja på duk, 34x68

Konst, Måleri

Kurt Carendi oljemålning

Budhistorik (4 bud)

11975
450
12151
11975
8175

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.