Carendi Kurt oljemålning

100053

CARENDI, Kurt ( 1905-1971): Liten flicka, signerad Carendi, olja på duk, 48x30

Konst, Måleri

Carendi Kurt oljemålning

Budhistorik (15 bud)
12062
1 900
11974
1 800
11463
1 700
11092
1 600
9166

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.