Hadar Jönzen oljemålning

100052

JÖNZEN, Hadar (1885-1977): Stockholmsmotiv, signerad H Jönzen, olja på duk, 45x35

Konst, Måleri

Hadar Jönzen oljemålning

Budhistorik (23 bud)
10421
3 400
8567
3 200
10420
8567
2 800
10418
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.