Folke Gullby etsningar

100050

GULLBY, Folke (1912-1982) (2): "Sommarnatt på Flatvarp" resp "Skogsruin", signerade Gullby, etsningar, 18x15,5 resp 15x12

Folke Gullby etsningar
Budhistorik (10 bud)
13043
850
13081
13043
750
13080
700
13043
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.