Folke Gullby etsningar

100049

GULLBY, Folke (1912-1982) (2): "Violer och penséer" resp "Pensébukett", signerade Gullby, etsningar, 16,5x22 resp 21x15

Folke Gullby etsningar
Budhistorik (7 bud)
12991
550
11302
500
12977
500
11302
450
12976

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.