Folke Gullby etsning

100048

GULLBY, Folke (1912-1982): "Scala della notte", signerad Gullby provtryck, etsning, 16,5x17,5

Folke Gullby etsning
Budhistorik (5 bud)
12934
500
12938
450
12934
11299
7805

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.