Folke Gullby etsning

100047

GULLBY, Folke (1912-1982):"Sandviks kvarn", signerad Gullby, etsning, 22x15,5

Folke Gullby etsning
Budhistorik (2 bud)

11972
7816

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.