Oljemålning 1800-tal

100040

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal); Landskap med vattendrag, signerat G. Dawson, olja på duk, 81x76

duk och ramskador

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
11669
1 700
11668
1 600
7993
1 400
7992
7300

Slutpris SEK:
1 700
174 EUR, 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.