Oljemålning, marinmotiv

100035

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal); Fiskebåt på öppet hav, signerad och daterad F. Lorentz -46, olja på duk, 63x83

Konst, Måleri

Oljemålning, marinmotiv

Budhistorik (5 bud)
11906
500
11973
450
11906
11759
7297

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.