Oljemålning, marinmotiv

100035

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal); Fiskebåt på öppet hav, signerad och daterad F. Lorentz -46, olja på duk, 63x83

Konst, Måleri

Oljemålning, marinmotiv

Budhistorik (5 bud)
11906
500
11973
450
11906
11759
7297

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer