Indopersiska miniatyrer

100034

MANUSKRIPTBLAD, 2 st, indopersiska akvareller, 1800/1900-tal, 17,5x9,5 vardera

1 med fläckar

Orientaliskt, Konst

Indopersiska miniatyrer

Budhistorik (12 bud)
11995
900
11992
850
11988
11991
11988
750

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.