Orientmatta

100026

ORIENTMATTA, semiantik/antik, ca 191x152

slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta
Budhistorik (9 bud)
11896
3 600
11769
11748
11747
11457

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.