Bordsur i gustaviansk stil

100022

BORDSUR, gustaviansk stil, förgyllt trä, höjd 45, pendel finns

smärre slitage, nyckel saknas

Klockor/Ur

Bordsur i gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
11948
11946
11944
950
11939
900
11936
850

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.