Fartygsmodell tremastad

100020

FARTYGSMODELL, tremastad bark, trä, total längd 102

skador, slitage

Nautica/Technica

Fartygsmodell tremastad
Budhistorik (9 bud)
17982
4 400
17975
4 200
12962
17884
12962
3 600

Slutpris SEK:
4 400
449 EUR, 521 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.