Vattentunna i koppar

100018

VATTENTUNNA, koppar, märkt C. F. Hollstein Eskilstuna, höjd 62

Bruksslitage, smärre bucklor

Allmoge

Vattentunna i koppar

Budhistorik (11 bud)
11265
1 800
11911
1 700
11265
1 600
11907
11265
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.