Vattentunna i koppar

100018

VATTENTUNNA, koppar, märkt C. F. Hollstein Eskilstuna, höjd 62

Bruksslitage, smärre bucklor

Allmoge

Vattentunna i koppar

Budhistorik (11 bud)
11265
1 800
11911
1 700
11265
1 600
11907
11265
1 400

Slutpris SEK:
1 800
184 EUR, 213 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer