Barrios Estoardo olja på duk

100017

BARRIOS, Estoardo (född 1955): "Kär-lek", signerad Esto, olja på duk, 102x120

Konst, Måleri

Barrios Estoardo olja på duk

Budhistorik (27 bud)
11986
5 400
11971
5 200
11985
5 200
11971
4 800
11984
4 600

Slutpris SEK:
5 400
545 EUR, 647 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.