Barrios Estoardo olja på duk

100017

BARRIOS, Estoardo (född 1955): "Kär-lek", signerad Esto, olja på duk, 102x120

Konst, Måleri

Barrios Estoardo olja på duk

Budhistorik (27 bud)
11986
5 400
11971
5 200
11985
5 200
11971
4 800
11984
4 600

Slutpris SEK:
5 400
551 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer