Vitrinskåp i Louise XV-stil

100016

VITRINSKÅP, Louise XV-stil, dekor med intarsia, mässingsbeslag, stenskiva upptill, höjd 157, 63x35

Slitage, fanérskador, stenskiva med nagg, lös mässingslist

Ändringar/tillägg
nyckel finns

Vitrinskåp i Louise XV-stil

Budhistorik (12 bud)
11569
5 200
11566
5 000
11566
4 800
10906
4 200
10905
3 200

Slutpris SEK:
5 200
531 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.