Acke Fornander oljemålning

100015

FORNANDER, Acke (1908-90), "Hus i Gröndal", signerad och daterad A. Fonander -52, olja på pannå, 49,5x59

Konst, Måleri

Acke Fornander oljemålning

Budhistorik (17 bud)
11930
11355
11757
11355
950
11343
900

Slutpris SEK:
112 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.