Ljuskrona i rokokostil

100014

LJUSKRONA, för 6 ljus, 1800-talets slut, rokokostil, förgylld, höjd 70

Skador

Belysning

Ljuskrona i rokokostil
Budhistorik (16 bud)
11806
1 400
11511
1 300
11599
11511
6098

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.