Spegel i barockstil

100008

SPEGEL, 1900-tal, barockstil, pastellage, förgylld och bronserad, 114x97

Sprickor, slitage

Speglar

Spegel i barockstil
Budhistorik (31 bud)
12892
3 200
12887
12890
2 800
12887
2 600
8569
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.