Konsolbord i empirestil

100007

KONSOLBORD, med stenskiva, empirestil, mahogny, höjd 75, 81x42

Repor, slitage

Konsolbord i empirestil

Budhistorik (7 bud)
11462
10622
10622
1 700
7991
1 600
7991

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.