Asmund Arle skulptur brons

100003

ARLE, Asmund (1918-1990): Åsna, signerad och daterad Asmund Arle 1950, patinerad brons, längd ca 20, höjd 17,5, gjutarmärkt circe perdue C.Valsuani

Konst, Skulptur

Asmund Arle skulptur brons

Budhistorik (51 bud)
11813
12 000
11811
11 500
11809
11 000
11808
10 500
11805
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.